Ostatnio dodane
  • 159,00 
  • 159,00 
  • 159,00 

 

POTRZEBUJESZ POMOCY?
info@moovewear.com

 

NASZE SOCIAL MEDIA:

Sportowy prezent dla dziewczyny – TOP5 propozycji na święta

Dawanie prezentów w czasie świąt to świetny sposób na to, by wyrazić swoją miłość, szacunek i troskę wobec bliskich osób. To także metoda na podkreślenie znaczenia relacji i okazanie wdzięczności za obecność tych, którzy są dla nas ważni. Radość płynąca z obdarowywania może być równie satysfakcjonująca, co samo otrzymywanie prezentów – działanie to buduje atmosferę wzajemnej życzliwości i sprawia, że święta stają się jeszcze bardziej magiczne. Kto z nas nie lubi widoku rozpakowywanych prezentów pod choinką? Szukasz inspiracji na sportowy prezent dla dziewczyny lub innej, bliskiej Ci kobiety? Sprawdź nasze TOP5 propozycji na prezent związany ze sportem!

Sportowy prezent na święta – jak wybrać?

Wybierając prezent na święta, z reguły próbujemy dowiedzieć się, co obdarowywana osoba lubi robić w wolnym czasie. Chcemy, by zakupiony jej podarunek był spójny z tym, co ją interesuje. Może to być jej hobby, ulubiony sport lub pasja artystyczna – spójność prezentu z zainteresowaniami danej osoby gwarantuje jednak, że będzie on trafiony. Często wybierając podarunki na święta zastanawiamy się także: czy jest coś, czego dana osoba aktualnie potrzebuje? Kierując się praktycznym wymiarem bierzmy pod uwagę prezenty, które będą regularnie wykorzystywane przez obdarowanego. Jeśli nie udaje nam się ustalić, co praktycznego możemy zakupić bliskiemu, często decydujemy się na podarunki o wartości niematerialnej, które przede wszystkim mają budzić emocje. Mogą być to chociażby upominki związane ze wspólnymi wspomnieniami, które mają szczególny urok – np. albumy ze zdjęciami, ręcznie robione prezenty czy bilety na imprezę. Tego rodzaju prezenty, niosące za sobą wartość emocjonalną, często bywają znacznie bardziej doceniane. Możemy połączyć także prezent materialny z konkretnym przesłaniem, decydując się na podarunki symboliczne – np. personalizowane. Dobrym pomysłem na prezent na święta bywają także podarunki ukierunkowane na styl życia obdarowywanego. Chcesz zrobić sportowy prezent na święta bliskiej Ci kobiecie? Sprawdź nasze propozycje.

                                                                                Gumy do ćwiczeń niebieskie

Co kupić sportowcowi na święta?

Zastanawiasz się, co kupić ćwiczącej osobie na święta? Sportowy prezent dla dziewczyny, żony, siostry czy przyjaciółki niejednemu spędza sen z powiek. Sprawdź nasze inspiracje i wybierz ten odpowiedni dla siebie. 

Sportowy prezent #1

Doskonałym pomysłem na prezent dla aktywnej kobiety może być sprzęt sportowy. Spróbuj dowiedzieć się, jakie formy aktywności fizycznej lubi osoba, której planujesz zrobić prezent. Jeśli biega, możesz kupić jej na nowe buty do biegania, kiedy chodzi na jogę – z pewnością doceni odpowiednią matę, kiedy preferuje trening w domu – hantle, mata do ćwiczeń lub gumy oporowe mogą być dobrym zakupem. Wybierając sprzęt i akcesoria do ćwiczeń upewnij się jednak, że są one dostosowane do poziomu zaawansowania i charakteru treningu obdarowywanej osoby.

Sportowy prezent #2

Modna odzież na siłownię to zawsze dobry pomysł na świąteczny prezent związany ze sportem. Upewnij się, że znasz gust obdarowywanej kobiety, jeśli chodzi o modę sportową, a także zweryfikuj rozmiar jej ubrań. Zwróć także uwagę na rodzaj materiałów użytych do produkcji ubrań sportowych oraz ich funkcjonalność. Wybierz dostępne w naszej ofercie tkaniny zapewniające oddychanie, odprowadzanie wilgoci i termoregulację. Zastanawiasz się, jakie produkty z naszej oferty wybrać na prezent na święta? Postaw na legginsy sportowe, które przydadzą się zarówno w przypadku kobiet trenujących fitness, jak i ćwiczących na siłowni. Jeśli masz większy budżet, postaw na komplet sportowy – legginsy i top sportowy, które tworzą efektowny zestaw do ćwiczeń. 

                                                                     Legginsy bezszwowe brudno różowe solid

Sportowy prezent #3

Elektroniczne gadżety sportowe mogą być świetnym pomysłem na prezent, zwłaszcza jeśli obdarowywana osoba jest zainteresowana nowinkami technologicznymi i aktywnością fizyczną. Możesz postawić na smartwatch lub opaskę sportową, które zapewnią obdarowanej monitorowanie aktywności fizycznej, pulsu, snu, kalorii czy kroków. Dobrym pomysłem na sportowy prezent dla dziewczyny mogą być także wodoodporne, bezprzewodowe słuchawki, idealne dla osób trenujących na zewnątrz.

Sportowy prezent #4

Szukasz symbolicznego prezentu dla fana siłowni? Możesz kupić mu… subskrypcję. Świetnym wyborem będą aplikacje treningowe lub te, przypominające o piciu wody czy innych, zdrowych nawykach. Jeśli jednak obdarowywana osoba ćwiczy od lat, świetnie zna się na technice czy dostępnym na siłowni sprzęcie, nie potrzebuje tego typu rozwiązań. Wówczas możesz zakupić jej subskrypcję aplikacji, która umili jej trening – wybierając chociażby muzyczne lub te, udostępniające ebooki. 

 

                                                               Komplet legginsy zielony i top zielony balance

Sportowy prezent #5

Świetny prezent związany ze sportem to również karnet. Aktywna kobieta z pewnością ucieszy się z karnetu na siłownię, biletu na sportowy event lub dostępu do treningu online, związanego  z jej ulubioną formą aktywności fizycznej. Nie masz pomysłu, co kupić? Postaw na kurs jogi online, pakiet indywidualnych sesji z trenerem dla kobiety, która rozpoczyna przygodę z siłownią, weekendowy trening w uznanym w danej dziedzinie sportowcem lub karnet na próbne zajęcia z dotychczas nie uprawianej dyscypliny sportu. 

Wybierając prezent pamiętaj jednak o tym, że przede wszystkim liczą się intencje – mniejsze znaczenie niż wartość samego podarunku ma kreatywny pomysł i jego dopasowanie do zainteresowań bliskiej osoby.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

PŁATNOŚCI OBSŁUGUJĄ:

DOSTAWY REALIZUJĄ: