POTRZEBUJESZ POMOCY?
info@moovewear.com

 

NASZE SOCIAL MEDIA:

Zwroty i reklamacje

Zwrot produktu

 1. Zgodnie z przepisami, jako klient możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przesyłki ze sklepu MooveWear.com.
 2. Zwracany produkt zostanie przyjęty przez sklep, jeżeli nie będzie nosił śladów używania. Oznacza to, że towar musi być fabrycznie zapakowany oraz zawierać wszystkie jego elementy. Towar nie może być używany, uszkodzony ani pozbiawiony metek producenta. W przypadku, gdy powyższe warunki nie zostaną spełnione, to zwrot produktu nie zostanie przyjęty, a produkt zostanie odesłany na koszt klienta.
 3. W celu dokonania zwrotu należy:

 • Poinformować sklep przed upływem 14 dni o odstąpieniu od umowy wypełniając formularz zwrotu zamówienia dostępny pod adresem www.moovewear.com/formularz-zwrotu
 • Zapakować produkt w nienaruszonym stanie wraz z całą jego zawartością oraz oświadczeniem. Pamiętaj, aby produkt został należycie zabezpieczony przed uszkodzeniem podczas transportu.

Przesyłkę należy wysłać kurierem lub listem poleconym na adres: Moove sp. z o.o., ul. Zygmunta Starego 24a/9, 44-100 Gliwice.

UWAGA: W związku z notorycznie powtarzającymi się problemami z dostarczaniem przesyłek, sugerujemy NIE korzystać z usług Poczty Polskiej SA

Koszt odesłania towaru do sklepu ponosi klient. Nie przyjmujemy przesyłek wysyłanych za pobraniem.

W ciągu 7 dni roboczych zostaniesz poinformowany o stanie dostarczonego produktu do sklepu i gdy zostanie spełniony warunek z punktu 2, sklep dokona zwrotu pieniędzy na Twoje konto używając tego samego sposobu płatności, który został użyty podczas procesu dokonania zakupu. Zgodnie z przepisami, kwota dotycząca zwrotu środków zostanie powiększona o koszt wysyłki towaru ze sklepu do klienta.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących zwrotu zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta (BOK) pod adresem e-mail: info@moovewear.com

Wszystkie informacje na temat zwrotów znjadziesz także w naszym Regulaminie sklepu.

Reklamacja produktu

 1. Odbiór paczki od przewoźnika (kurier/paczkomaty)

 • Zanim odbierzesz paczkę od kuriera lub z paczkomatów sprawdź czy przesyłka nie uległa uszkodzeniu zewnętrznemu w trakcie transportu. Jeśli tak, to doradzamy odmowę przyjęcia przesyłki i prosimy o niezwłoczny kontakt: info@moovewear.com
 • Jeśli odbierzesz uszkodzoną przesyłkę zachęcamy do otworzenia paczki w obecności Kuriera/paczkomatów i sporządzenia protokołu szkody. Ułatwi nam to proces składania reklamacji u przewoźnika.

2. Zgodnie z przepisami, jako klient masz prawo do złożenia reklamacji na zaistniałe wady fabryczne produktu lub jego niezgodność z opisem.

W celu dokonania reklamacji należy:

 • Poinformować sklep przed upływem 60 dni o złożeniu reklamacji i wypełnić formularz zgłoszenia reklamacji dostępny pod adresem www.moovewear.com/formularz-reklamacji
 • Zapakować produkt w oryginalne opakowanie oraz dołączyć formularz reklamacji. Pamiętaj, aby produkt został należycie zabezpieczony przed uszkodzeniem podczas transportu. Przesyłkę należy wysłać kurierem lub listem poleconym na adres: Moove sp. z o.o., ul. Zygmunta Starego 24a/9, 44-100 Gliwice
 • Sklep rozpatrzy Twoją reklamację w ciągu 14 dni kalendarzowych od dnia otrzymania kompletnego zgłoszenia. Jeżeli reklamacja zostanie odrzucona, otrzymasz na adres email uzasadnienie decyzji sklepu. Jeżeli w tym terminie sklep nie odniesie się do złożonego zgłoszenia reklamacyjnego reklamacje uznaje się za uzasadnioną.
 • Zgodnie z uznaną reklamacją, produkt wadliwy zostanie wymieniony na nowy, a jeżeli będzie to niemożliwe, sklep dokona zwrotu pieniędzy wraz z kosztami pierwszej dostawy produktu do klienta. W przypadku, gdy reklamacja nie została uznana, sklep skontaktuję się z Tobą i ustali czy produkt zostanie zwrócony na koszt klienta czy zostanie zutylizowany.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących składania reklamacji zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta (BOK) pod adresem e-mail: info@moovewear.com

Wypełniając formularz reklamacyjny oraz formularz zwrotu przekazujesz nam swoje dane osobowe. Wszystkie informacje odnośnie tego co z nimi zrobimy, jak długo je trzymamy i jakie masz prawa z tym związane znajdziesz w naszej Polityce prywatnosci.

Informujemy, że na podstawie Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 28 grudnia 2018 r. (Dz. U. z 2018 r. poz. 2519), prowadząc sprzedaż wyłącznie drogą wysyłkową sklep moovewear.com prowadzony przez Moove  sp. zo.o.  jest zwolniony z obowiązku wysyłania paragonów fiskalnych razem z realizowanym zamowieniem.

PŁATNOŚCI OBSŁUGUJĄ:

DOSTAWY REALIZUJĄ: