POTRZEBUJESZ POMOCY?
info@moovewear.com

 

NASZE SOCIAL MEDIA:

Kontakt Moove Wear.

Frequently asked Questions

Najlepsza droga kontaktu to e-mail wysłany na nasz ogólny adres info@moovewear.com – staramy się odpowiadać najszybciej jak tylko możemy.

Możesz w każdej chwili dodać produkty na listę Twoich produktów obserwowanych, ale pamiętaj proszę, że nie powoduje to ich rezerwacji!

Większość naszych produktów wysyłamy już następnego dnia po otrzymaniu zamówienia – jeśli z jakiegokolwiek powodu nie będziemy mogli wysłać do Ciebie paczki tak szybko, skontaktujemy się z Tobą i wyjaśnimy sytuację.

Oczywiście! Jeśli z jakichkolwiek powodów nasz produkt Ci się nie spodoba, możesz go bez problemu odesłać do nas w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki. Szczegółowe informacje odnośnie zwrotów możesz znaleść tutaj.

Oczywiście! Jeśli po przymierzeniu okaże się że wybrałaś za mały lub za duży rozmiar, możesz odesłać paczkę do nas a my wyślemy ci bezpłatnie odpowiedni rozmiar który będzie Ci pasował.

Tak, w naszym sklepie możesz skorzystać z systemu PayPo dzięki któremu możesz zakupić nasze produkty w systemie ratalnym bądź w systemie odroczonej aż o 30 dni płatności. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej: płatności odroczone.

Chcesz się z nami skontaktować?

Dane kontaktowe

Sklep internetowy Moove Sports Wear, dostępny pod adresem internetowym moovewear.com, prowadzony jest przez Moove Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Gliwicach, X Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
KRS 0000961180

Adres:
Moove Sp z o.o.
ul. Zygmunta Starego 24A/9
44-100 Gliwice

NIP 6312703559
Regon 521529237

Numer konta bankowego: PL91114010780000411203001001

e-mail: info@moovewear.com
www: www.moovewear.com 

PŁATNOŚCI OBSŁUGUJĄ:

DOSTAWY REALIZUJĄ: