Twój koszyk

Zwrot lub wymiana produktów do 14 dni!

Bezpłatna dostawa zamówień już od 199 zł!

Bezpieczne i szyfrowane płatności!

Dla wygody Twojego treningu.

MOOVE WEAR - kim jesteśmy?

MOOVE WEAR to coś więcej niż tylko damska odzież sportowa. To styl życia. To Nasze hobby i Nasza pasja! Chcemy być jeszcze bliżej osób, które tak jak My czerpią radość z uprawiania różnego rodzaju sportu, kochają sport, wysiłek fizyczny i zdrowy styl życia. Będziemy starali się zarazić Was nie tylko Naszą pasją do wygodnej odzieży sportowej, ale także pasją do zdrowego jedzenia, ciągłego rozwijania się i uczynienia Naszego życia lepszym!

Jesteśmy polskim producentem odzieży sportowej – nasze produkty są projektowane oraz produkowane w całości w Polsce i korzystamy wyłącznie z polskich, lokalnych dostawców.

Nasze produkty to odzież bezszwowa, na która składają się najwyższej jakości legginsy damskie oraz dopasowane do nich krojem oraz kolorystyką topy sportowe. Nasze produkty skierowane są do aktywnych kobiet, które uprawiają na różnym stopniu zaawansowania rożnego rodzaju sporty siłowe oraz wytrzymałościowe. Dlatego w ofercie naszej posiadamy także spodenki bezszwowe które umożliwiają wygodny i komfortowy trening nawet w bardzo upalne dni oraz biustonosze sportowe, które sprawiają iż nasze panie mogą w trakcie wysiłku nie tylko czuć się komfortowo, ale także niezwykle seksownie. Nasze produkty doskonale sprawdzają się nie tylko w trakcie intensywnych treningów na siłowni, w sali gimnastycznej czy w plenerze, ale są także niezwykle wygodne w codziennym użyciu.

Przykładamy najwyższą uwagę do jakości naszych produktów i robimy wszystko co w naszej mocy, aby nasza odzież pozwalała naszym klientkom na wygodny trening i poczucie najwyższego komfortu.

Każdy nasz produkt jest nie tylko dokładnie i szczegółowo przemyślany – każdy produkt na etapie prototypu jest drobiazgowo przetestowany przez Ambasadorki marki Moove, co sprawia, że trafiając do sprzedaży został sprawdzony w najtrudniejszych z możliwych warunków tam, gdzie nasze klientki będą go używały po zakupie.

Nasz Zespół - ludzie z pasją do sportu!

Nicole Williams

Company Director
"Profit in business comes from repeat customers; customers that boast about your product and outstanding service"

Bjorn Gunnarson

Head of Design
"Loyal customers, they don’t just come back, they don’t simply recommend you, they insist that their friends work with you."

Charlotte Banks

Research & Development
"You’ll never have a product or price advantage again. They can be easily duplicated, but a strong customer focus can’t be copied."

Sam Gallagher

Customer Support
"Get closer than ever to your customers. So close that you tell them what they need well before they realize it themselves."
PŁATNOŚCI:
DOSTAWY: