POTRZEBUJESZ POMOCY?
info@moovewear.com

 

NASZE SOCIAL MEDIA:

YouTube

Potrzebujesz motywacji do treningu? A może znudziły Ci się ćwiczenia które zwykle wykonujesz i chcesz zobaczyć co możesz zmienić w swoim treningu? A może szukasz inspiracji kulinarnych aby trzymać zdrową, a jednocześnie smaczną i łatwą do przygotowania dietę?

Jeśli na którekolwiek z powyższych pytań odpowiedziałaś pozytywnie, to zapraszamy na prowadzone przez nas kanały na YouTube:

Na kanale @dziewczynytrenuja znajdziesz dużo ciekawych informacji odnośnie treningu siłowego etc.

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No videos found.

Make sure this is a valid channel ID and that the channel has videos available on youtube.com.

Na kanale @dziewczynygotują znajdziesz dużo informacji odnośnie odchudzania, przygotowywania zdrowych posiłków i ogólnie mówiąc – zdrowego trybu życia!

A na koniec mały disclaimer:
Na naszych kanałach na YouTube nie promujemy i nie sprzedajemy naszych legginsów, staników ani kombinezonów. Promujemy tam to co same uwielbiamy i uważamy za najważniejsze – zdrowy styl życia. Zdrowy styl życia jaki same prowadzimy i jaki uważamy za nejlepszy dla naszego i Twojego ciała i duszy. Krótko mówiąc, zapraszamy!

Napisz do nas na adres info@moovewear.com jeśli tworzysz treści jakie nadawałyby się do publikacji na jednym z naszych kanałów i chciałabyś sie tam znaleść – z przyjemnością porozmawiamy o warunkach naszej współpracy!

PŁATNOŚCI OBSŁUGUJĄ:

DOSTAWY REALIZUJĄ: