Twój koszyk

Zwrot lub wymiana produktów do 14 dni!

Bezpłatna dostawa zamówień już od 199 zł!

Bezpieczne i szyfrowane płatności!

Legginsy z jakiego materiału wybrać?

Legginsy z jakiego materiału wybrać? Chyba nikt nie chce co miesiąc kupować nowych legginsów czy koszulek, bo te nabyte ostatnio po pierwszym praniu nie nadają się już do niczego. Raczej nikt też nie lubi pocić się w tkaninie, która oprócz modnego połysku oferuje niewiele. Wybierając elementy garderoby treningowej, powinniśmy kierować się różnymi przesłankami: od osobistego gustu, przez modę, jakość, wytrzymałość czy precyzje wykonania. Ale to jakość materiału decyduje o komforcie noszenia oraz długości bezproblemowego użytkowania ubrań. Dlaczego wyjątek miałyby stanowić legginsy? Z jakiego materiału powinny być wykonane legginsy, by użytkownicy mogli długo się cieszyć ich uzytecznością i wysoka jakością?

Z jakiego materiału powinny być uszyte legginsy?

Z jakiego materiału powinny być uszyte legginsy, aby były trwałe, wygodne i spełniały swój treningowy cel? Legginsy stanowią dziś podstawę wielu codziennych stylizacji. Niezwykle często są też wybierane jako element garderoby sportowej. Nic w tym dziwnego – trudno o bardziej wygodny i praktyczny strój do zmagań siłowych, wydolnościowych, czy nawet tanecznych. Idealne dopasowanie, wysoki stan, bezszwowy krój – to tylko kilka istotnych cech najlepszych legginsów. Zastanawiasz się legginsy z jakiego materiału kupić? Nawet najbardziej ergonomiczna forma legginsów zdałaby się na nic, gdyby materiał ich wykonania pozostawiał wiele do życzenia. Wysokojakościowa mieszanka odpowiednio dobranych tkanin przesądza o stopniu trwałości i komforcie użytkowania legginsów. I tutaj rodzi się pytanie: wysokojakościowa tkanina, czyli jaka?

Z jakiego materiałów produkujemy legginsy?

Z jakiego materiału produkujemy legginsy? Nasze legginsy produkujemy z poliamidu z dodatkiem elastanu co pozwala Nam na zapewnienie odpowiedniej ich rozciągliwości.  Właśnie wybrany przez Nas skład materiałowy gwarantuje ich dużą elastyczność.  Dzięki czemu mamy zapewnioną ogromną wygodę podczas ćwiczen fitness czy ćwiczeń siłowych. Elastyczność powoduje także, że Nasze legginsy świetnie dopasowują się do Twojego ciała. Ponadto jak już wielokrotnie wspominaliśmy dzięki odpowiednio dobranym materiałom legginsy są odporne na rozciąganie, zaciąganie i uszkodzenia. Z tego powodu Nasze legginsy spokojnie możesz uzywać także podczas innych aktywnosci fizycznych takich jak jazda na rolkach, jazda na rowerze czy też podczas spaceru z psem.

Przedstawiamy poniżej listę pięciu najbardziej pożądanych cech tkanin, z których produkowane są legginsy, i które wzięliśmy pod uwagę projektując legginsy Moove Wear:

  1. Wysoka przepuszczalność powietrza – to cecha, która była dla Nas bardzo ważna przy projektowaniu i tworzeniu Naszej odzoezy sportowej. To podstawa Naszej treningowej filozofii. Twoje ciało i skóra muszą podczas aktywności fizycznej przecież oddychać.
  2. Odprowadzanie wilgoci – to bardzo istotna cecha. Szczególnie w trakcie wysiłku fizycznego, kiedy to skóra wydziela większe ilości potu. Oddajemy w Wasze ręce odzież sportową, której materiał pozwala na odprowadzanie potu i wilgoci z całej powierzchni.
  3. Antybakteryjne włókna – ten parametr pomoże zachować higienę nawet podczas najbardziej intensywnych ćwiczeń.
  4. Elastyczność – po wyrównaniu temperatury ciała z temperaturą materiału, legginsy powinny być wręcz niewyczuwalne – niczym Twoja druga skóra.
  5. Wzmocniony, grubszy materiał – legginsy tego rodzaju gwarantują nie tylko zwiększoną wytrzymałość, ale też nie dopuszczają do prześwitywania legginsów. Odsyłamy Was w tym temacie do Naszego artykułu poradnikowego dotyczącego  kwestii nieprześwitujących leginsów 

Cechy te uważamy za tak zwany „must have” jeśli chodzi o tworzoną i produkowaną przez Nas odzież sportową. Mamy nadzieję, że odpowiedzieliśmy Wam na pytanie legginsy z jakiego materiału wybrać? Z pewnością ta kwestia będzie jeszcze nie raz poruszana i rozwijana w Naszych artykułach poradnikowych. Z pewnością będziemy się starali przekazać Wam jeszcze więcej wiedzy odnośnie właściwości technicznych materiałów, z których szyjemy Naszą odzież.

Jeśli masz jakiekowliek pytania dotyczące składu materiału, z którego produkowane są Nasze legginsy zapoznaj się ze szczegłowymi  informacjami odnośnie składu produkowanych przez Nas legginsów umieszczonymi na karcie produktowej każdego z prezentowanych przez Nas produktów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

PŁATNOŚCI:
DOSTAWY: