POTRZEBUJESZ POMOCY?
info@moovewear.com

 

NASZE SOCIAL MEDIA:

Już ponad 500 osób śledzi nasz profil na Instagramie

W chwili, gdy piszemy ten artykuł, już 555 osób śledzi nasz profil na instagramie 🙂

Nie pozostaje nam nic innego, jak zaprosić także CIEBIE, o ile jeszcze tego nie robisz, na nasz oficjalny profil na Instagramie. Znajdziesz nas pod adresem https://www.instagram.com/moove_wear/ i z całą pewnością nie będziesz rozczarowana!!

Na naszym profilu publikujemy zdjęcia naszych najnowszych produktów i najnowszych kolorów jakie wprowadzamy do sprzedaży. Ale znajdziesz tam również sporo zdjęć naszych ambasadorek oraz oczywiście naszych najwspanialszych klientek!

Jeśli więc szukasz inspiracji jak ubrać się na trening, rower czy  jogging. Wpadaj śmiało na nasz instagramowy profil. Znajdziesz tam masę zdjęć naszych legginsów bezszwowych, topów sportowych, spodenek bezszwowych, biustonoszy sportowych a także innych naszych produktów i zapowiedzi.

Co jakiś czas publikujemy tam również kody promocyjne do wykorzystania w naszym sklepie, więc naprawdę warto być na bieżąco 😉

Oczywiście zapraszamy także na nasz profil na portalu Facebook – znajdziesz nas pod adresem https://www.facebook.com/moovewearcom i podobnie jak na Instagramie publikujemy tam masę ciekawych zdjęć oraz informacji o naszych produktach, nowościach, zapowiedziach oraz co pewnie najważniejsze, masę inspiracji modowych! Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

PŁATNOŚCI OBSŁUGUJĄ:

DOSTAWY REALIZUJĄ: