Twój koszyk
jaki kombinezon sportowy wybrać

Jaki kombinezon sportowy wybrać?

Jaki kombinezon sportowy wybrać? Który kombinezon wybrać z tych dostępnych w Naszej ofercie? W tym roku wprowadziliśmy do ciągłej sprzedaży kombinezony sportowe zwane też „bodysuitami”. Od początku wprowadzenia ich do sprzedaży codziennie odpowiadamy Wam na wiele pytań. Niektóre z pytań się powtarzają. Stąd przygotowaliśmy dla was krótki poradnik dotyczący właśnie kombinezonów sportowych. Jaki kombinezon sportowy wybrac?

Jak wybrać kombinezon sportowy?

Jeśli chodzi o wybór kombinezonu na siłownię, ważne jest, abyś wybrała ten, który będzie odpowiednio dopasowany do preferowanego rodzaju treningu. Kombinezon damski musi być dostosowany rozmiarowo do budowy Twojego ciała. Jednak pamiętaj! To ty sama musisz czuć się dobrze i wygodnie w ubraniu sportowym, który na siebie zakładasz! A więc wybierając kombinezon pamiętaj o nastepujących zasadach:

Dopasowanie damskiego kombinezonu

Bardzo ważnym aspektem jest, aby wybrać kombinezon, który jest doskonale dopasowany do twojego ciała i sylwetki. Pamiętaj, aby wybrać kombinezon, który odpowiada twojemu rozmiarowi, który nosisz na codzień. Przy podejmowaniu decyzji o zakupie pamiętaj, że kombinezon sportowy nie może być ani zbyt ciasny – bo będzie krępował Twoje  ruchy podczas treningu. Kombinezon damski nie może być też zbyt luźny. Zbyt luźny kombinezon damski będzie odstawał od Twojego ciała. Ponadto podczas treningu, czy ćwiczeń nasz biust nie będzie odpowiednio podtrzymywany i zabezpieczony. My, osobiście testując nasze kombinezony preferowaliśmy kombinezon w dokładnie dopasowanym rozmiarze. Wybrałyśmy kombinezon w rozmiarze, który nosimy na codzień. Tylko wtedy czułyśmy komfort podczas całego treningu! Kombinezon testowałyśmy także podczas treningu aerobowego, specjalnie, aby sprawdzić jak zachowuje się tkanina i podtrzymanie biustu. Kombinezon sprawdził się naprawdę rewelacyjnie. Z całą pewnością na bieżni wyglądałyśmy też „nietuzinkowo”:)

Materiał

ważne jest, aby wybrać kombinezon wykonany z wysokiej jakości materiałów, które są elastyczne i oddychające, ale tez delikatne w dotyku i odbiorze. Taki wybór zapewni Ci swobodę ruchów i zwiększyć komfort podczas wykonywania ćwiczeń. W takim kombinezonie będziesz zwyczajnie czuła wygodę podczas całego treningu. 

Funkcjonalność kombinezonu damskiego

Ważne jest, aby wybrać kombinezon, który posiada rozwiązania konstrukcyjne, które zapewniają komfort użytkowania. Nasze kombinezony są tak zaprojektowane aby nie krępowały ruchów podczas treningu. Są wygodne i wyprofilowane w odpowiednich miejscach. Ponadto, tak jak już wielokrotnie wspominamy posiadają odpowiednie zabezpieczenie biustu w postaci specjalnie wyprofilowanych i wyjmowanych wkładek zabezpieczających biust. My osobiście ubierałyśmy kombinezon bez bielizny w postaci stanika sportowego. Wyprofilowanie kombinezonu oraz wkładki zabezpieczające biust zdecydowanie spełniły swoje zadanie.

Wygląd i fason kombinezonu damskiego

Wybierz kombinezon i fason, który najbardziej Ci się podoba. Zapewniamy, że zastosowaliśmy we wszystkich naszych kombinezonach odpowiednie rozwiązania konstrukcyjne. Wybierz ten model, który estetycznie i stylowo wygląda, i który pozwala Ci poczuć się pewnie.

Gwarantujemy, ze zakochasz się w naszych propozycjach kombinezonów sportowych. Zapewniamy, że specjalnie zastosowaliśmy doskonały i delikatny materiał. Jednocześnie zadbaliśmy o to, aby był on rozciągliwy i nie prześwitujący. Zdecydowanie  ten rodzaj odzieży sportowej spełni twoje wszystkie wymagania sportowe. Nasze spełnił już podczas testów, także zdecydowanie jest to rodzaj odzieży sportowej, którą trzeba przetestować na sobie! Pełna oferta naszych kombinezonów sportowych dostępna jest pod linkiem. Sprawdź kolorystykę kombinezonów i wybierz ten, który będzie Ci się najbardziej podobał!

Skąd ta pewność? Same uprawiamy wiele rodzajów sportów. Każdy z oferowanych przez nas modeli i kolorów kombinezonów testujemy wcześniej przed ich wprowadzeniem na rynek. Wybierz najlepszy kombinezon sportowy od MOOVE Wear.

Jeśli nie kombinezon sportowy to co ubrać na siłownie?

Jeśli jednak kombinezon fitness to ten rodzaj odzieży sportowej, która jest zbyt „odważna dla Ciebie? Sprawdź Nasze propozycje odzieży treningowej. Sprawdź nasze  legginsy na siłownie oraz staniki sportowe czy najnowsze propozycje topów sportowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

PŁATNOŚCI OBSŁUGUJĄ:

DOSTAWY REALIZUJĄ: