Twój koszyk

Zwrot lub wymiana produktów do 14 dni!

Bezpłatna dostawa zamówień już od 199 zł!

Bezpieczne i szyfrowane płatności!

Legginsy na siłownię

Legginsy na siłownię – alternatywa dla dresu

Legginsy na siłownię to jeden z częściej wybieranych przez trenujące kobiety elementów odzieży sportowej. W przeciwieństwie do innych propozycji – np. spodni dresowych, zapewnia najwyższy wymiar swobody ruchów. Legginsy na siłownię damskie to nie tylko getry pozwalające na swobodne rozciąganie się lub wykonywanie bardzo głębokich przysiadów. Wszystko to bez ryzyka o otarcia, odsłonięcie newralgicznych części ciała, przy równoczesnej pewności, najwyższego komfortu ćwiczeń.

Parametry, które pokochasz – legginsy – siłownia 

Legginsy na siłownię przeważają nad innymi propozycjami także swoimi parametrami technicznymi. Gwarantują one nie tylko wysoka oddychalność skóry, ale także odprowadzanie potu, który co podnosi komfort naszej aktywności. Nie musisz więc obawiać się nieprzyjemnego uczucia wilgoci odzieży podczas treningu czy ryzyka występowania otarć skóry. 

Legginsy na siłownię – na każdą porę roku

Pamiętaj także o tym, że legginsy na siłownię MOOVE wygrywają nad innymi modelami odzieży sportowej swoją uniwersalnością. Możesz nosić je zarówno podczas zimowych treningów – wychodząc z siłowni swobodnie narzucisz na nie luźny dres, ale także letnich, podczas których zapewniają świetna paroprzepuszczalność i eliminują ryzyko uszkodzeń skóry podczas intensywnych treningów – np. otarć pomiędzy udami. Pamiętaj także o tym, że legginsy na siłownię damskie pozwolą Ci skonstruować efektowny sportowy look na trening, który podkreśli wszystkie walory Twojej sylwetki i zamaskuje jej niedoskonałości.

PŁATNOŚCI:
DOSTAWY: