Ostatnio dodane
  • 159,00 
  • 159,00 
  • 159,00 

 

POTRZEBUJESZ POMOCY?
info@moovewear.com

 

NASZE SOCIAL MEDIA:

Shaker czarny Moove and Shake

Akcesoria treningowe marki Moove już dostępne!

Trening w plenerze z Moove? Właśnie wprowadziliśmy do sprzedazy kolejna nowość w naszym asortymencie – akcesoria sportowe i akcesoria treningowe!

Trening w plenerze – z akcesoriami MOOVE

Jak każda trenująca kobieta, doskonale wiemy, że nie zawsze najlepszym i najwygodniejszym do przeprowadzenia treningiem jest trening na siłowni. Czasem każda z nas ma jednak ochotę na odrobine wolności. Często zdarza się, że doskonałym wyborem jest wtedy trening na świeżym powietrzu. Wszyscy uwielbiamy treningi na  łonie natury! Jest to zdecydowanie lepsze rozwiązanie niż  trening w zatłoczonej i dusznej siłowni, szczególnie kiedy na zewnątrz jest piękna, wiosenna czy letnia pogoda. Czasem tez zwyczajnie nie mamy czasu, aby na siłownie pojechać, ale trening we własnym domu jest tym co jesteśmy w stanie wykonać.

I takie właśnie przyświecały nam ideały gdy tworzyłyśmy naszą nową kategorię produktów. Chciałyśmy umożliwić naszym klientkom wygodny i komfortowy trening w plenerze – poza salą gimnastyczna czy siłownią. Dlatego stworzyłyśmy doskonałe akcesoria treningowe w Moove Wear.

Nasze akcesoria, nie tylko do treningu w plenerze uzupełniają nasza podstawowa ofertę legginsów damskich oraz naszych koszulek bezszwowych i staników sportowych . Zapewnimy Wam dziewczyny wszystko czego potrzebujecie, aby Wasz trening był wygodny i komfortowy niezależnie od tego, gdzie i w jakich okolicznościach pragniecie go zrobić!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

PŁATNOŚCI OBSŁUGUJĄ:

DOSTAWY REALIZUJĄ: