POTRZEBUJESZ POMOCY?
info@moovewear.com

 

NASZE SOCIAL MEDIA:

Jeśli urlop, to aktywny czy lenistwo?

Każdy z nas staje co roku przed tym samym przed urlopowym wyborem – jak odpoczywać? Aktywnie czy na tak zwanego leniucha? Wskakiwać w Nasze ulubione sportowe legginsy, czy może odłożyć sportowy styl na półkę? Uprawiać sport czy „leżeć bykiem” całe dni na plaży popijając i sącząc drinki? Jeśli jednak na sportowo to może nasze legginsy na codzień spełnią swoje zadanie?

Z jednej strony każdy z Nas po całym okresie ciężkich treningów zasłużył na odpoczynek. Nikomu nie jest łatwo pogodzić sportu z pracą zawodową, czy też obowiązkami rodzinnymi. Do tego nierzadko jeszcze z innym hobby jest naprawdę trudno i pożera to zarówno dużo czasu, jak i energii w ciągu całego roku. Odpoczynek zawsze ma jednak zbawienny wpływ na nasze samopoczucie. Nasza forma fizyczna, ale przede wszystkim Nasze mięśnie domagają się odpoczynku. Nasze ciało podczas odpoczynku regeneruje się, a układ nerwowy całkowicie się odbudowuje. Należy jednak cały czas pamiętać o tym, że ćwiczenia fizyczne poprawiają sen, zwiększają odporność Naszego organizmu oraz zmniejszają depresję. Pamiętajmy też, że z drugiej strony takie kilkunastodniowe pofolgowanie sobie potrafi zniszczyć naszą formę. Rezygnacja ze sportu przez dłuższy czas sprawi, że zrobimy nie jeden czy dwa kroki do tyłu, ale cofniemy się z Naszą formą o dobre kilka miesięcy. Będzie to widać, gdy na nowo „wbijemy się” z powrotem w nasze legginsy na codzień, oczywiście, o ile w ogóle się w nie zmieścimy 😉 Dlatego sugerujemy, aby nie rezygnować całkowicie ze sportu nawet podczas urlopu!

Legginsy na codzień – także na wakacje

Jak w takim razie najlepiej odpoczywać, aby z jednej strony dać organizmowi czas na regenerację, a z drugiej nie stracić całej pracy jaką włożyliśmy w budowanie formy na lato? Zdecydowanie warto zabrać ze sobą na urlop swoją odzież sportową. Koniecznie zabierz ze sobą legginsy na codzień i jakiś dopasowany top. Pamiętaj Nasze legginsy na codzień ze względu na swój dopasowany krój doskonale sprawdzą się tez podczas Twoich urlopowych wojaży. Ich dopasowany krój zadba o swobodę poruszania się. Jeśli wybierasz się do ciepłego kraju spakuj spodenki sportowe oraz stanik sportowy, co będzie jeszcze lepszym wyborem. Pamiętaj o równowadze! Odpoczywaj, ale nie zapomnij o odrobinie sportu, częstych spacerach czy zwyczajnie jeździe na rowerze. Może warto spróbować czegoś nowego w tym czasie? Na przykład joga albo inne zajęcia sportowe? Może więcej zwiedzania? Tu legginsy na codzień z pewnością spełnią swoje zadanie! Sprawdź przy okazji Nasze propozycje legginsów dla aktywnych kobiet – z pewnością znajdziesz tu też jakieś inspiracje!

Pamiętaj także o diecie! Nawet jeśli nie będziesz trenowała przez te kilka tygodni, ale  przypilnujesz diety i nie będziesz przesadzać z „kolorowymi drinkami”, pizzą i słodyczami. Po wakacjach na pewno uda Ci się wcisnąć w Twoje legginsy na codzień bez problemu! Bez problemu też wpadniesz w codzienną rutynę dbania o swoją sylwetkę i formę fizyczną. Już w trakcie wakacji możesz zaplanować swój nowy cykl treningowy. Możesz też przeanalizować swoją dotychczasową dietę, a wyznaczyć cele na następny sezon sportowo – treningowy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

PŁATNOŚCI OBSŁUGUJĄ:

DOSTAWY REALIZUJĄ: