Twój koszyk

Zwrot lub wymiana produktów do 14 dni!

Bezpłatna dostawa zamówień już od 199 zł!

Bezpieczne i szyfrowane płatności!

Jeśli urlop, to aktywny czy lenistwo?

Każdy z nas staje co roku przed tym samym przed urlopowym wyborem – jak odpoczywać? Aktywnie czy na leniucha? Wskakiwać w legginsy czy może odłożyć stanik na półkę? Uprawiać sport czy może leżeć bykiem całe dni na plaży zajadając się pizza i słodyczami?

Z jednej strony każdy z nas zasłużył na odpoczynek. Nikt nie ma łatwo, ale pogodzić sport z praca zawodowa, obowiązkami rodzinnymi a do tego nierzadko jeszcze z innym hobby jest naprawdę trudno i pożera to zarówno mega dużo czasu i jak i energii w ciagu całego roku. Kilka czy kilkanaście dni odpoczynku zdziałają cuda – nasze ciało sie zregeneruje i odpocznie, nasze mięśnie, ścięgna i uklad nerwowy sie zregeneruje i odbuduje.

Z drugiej jednak strony takie kilkunastodniowe pofolgowanie sobie potrafi zniszczyć nasza formę i sprawić, ze zrobimy nie jeden czy dwa kroki do tylu, ale cofniemy sie z forma o dobre kilka miesięcy. Będzie to widać, gdy na nowo wbijemy sie z powrotem w nasze legginsy, oczywiście o ile w ogóle się w nie zmieścimy. 😉

Legginsy na codzień – także na wakacje

Jak w takim razie najlepiej odpoczywać, aby z jednej strony dać organizmowi czas na regeneracje, a z drugiej nie stracić całej pracy jaką włożyliśmy w budowanie formy na lato? Zdecydowanie warto zabrać ze sobą na urlop swoją odzież sportową. Koniecznie zabierz legginsy na codzień i jakiś dopasowany top. Jeśli wybierasz się do ciepłego kraju, spodenki sportowe oraz stanik sportowy będzie jeszcze lepszym wyborem. Pamiętaj o równowadze – odpoczywaj, ale nie zapomnij o odrobinie sportu, częstych spacerach czy jeździe na rowerze. Może warto spróbować czegoś nowego w tym czasie? Może joga albo inne zajęcia? Może więcej zwiedzania?

Pamietaj także o diecie – nawet jesli nie bedziesz trenowała przez te kilka tygodni, ale w miarę przypilnujesz diety i nie bedziesz przesadzać z alkoholem, po wakacjach na pewno uda Ci sie wcisnąć w Twoje legginsy na codzień bez problemu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Bezpłatna dostawa

dla zamówień już od 199 zł

14 dni na zwrot towaru

Bezpłatna wymiana lub zwrot

Gwarancja jakości

Wyprodukowane w Polsce!

100% Bezpieczeństwa

PayPal / MasterCard / Visa