Twój koszyk

Zostań Ambasadorką marki Moove !

Jestes influencerką? A może Twoim marzeniem jest, aby nią zostać? 

Jeśli prowadzisz swoje fanpage na Facebooku oraz Instagramie i chciałabyś pomóc nam w promocji naszej marki, napisz do Nas maila na adres: info@moovewear.com i pokaż nam jak prowadzisz swoją komunikację w mediach społecznościowych. Skontaktujemy się z Tobą i zaproponujemy Ci dopasowaną do Twojego stylu działania formę współpracy!

W zamian za promocję naszych produktów zapewniamy nie tylko wsparcie mediów społecznościowych naszych ambasadorek (www.instagram.com/moove_wear/ oraz www.facebook.com/moovewearcom ), ale także inne, indywidualne formy wsparcia jak na przykład szkolenia, wyjazdy integracyjne i rozliczenia pomiędzy nami.

Nie czekaj, skontaktuj się z nami od razu i napisz do nas wiadomość na Instagramie! Nie zapomnij podać nam w nim linków do prowadzonych przez Ciebie profili w mediach społecznościowych!

Zależy nam na intensywnej promocji naszych legginsów bezszwowych, spodenek sportowych, kombinezonów sportowych i staników sportowych, więc jeśli masz doświadczenie w promocji podobnych produktów, pochwal się nim bez niepotrzebnej skromości.

Zobacz kto jest już z nami, poznaj inne Ambasadorki marki Moove i dołącz do naszego zespołu MOOVETEAM!

*zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi przez nasz marketingowy Team osobami

PŁATNOŚCI OBSŁUGUJĄ:

DOSTAWY REALIZUJĄ: