POTRZEBUJESZ POMOCY?
info@moovewear.com

 

NASZE SOCIAL MEDIA:

Współpraca MooveWear ?Zostań Ambasadorką marki Moove !

Zacznij współpracę z MooveWear! Jestes influencerką? A może Twoim marzeniem jest, aby nią zostać? Może po prostu tak jak My lubisz ruch i zdrowy styl życia? Czy jesteś pasjonatką zdrowego i aktywnego stylu życia? 

Nasze ambasadorki to nie tylko znane influencerki! To także kobiety ceniące sobie sportowy i zdrowy styl życia! A także tak jak My – ciągle edukatorki zgłębiające pojęcia jak zdrowo i pięknie żyć! MooveWear poszukuje ambasadorek, które dbają o aktywny styl życia.

Jeśli prowadzisz swój fanpage na Facebooku oraz Instagramie i chciałabyś pomóc nam w promocji naszej marki, napisz do nas maila na adres: info@moovewear.com i pokaż nam jak prowadzisz swoją komunikację w mediach społecznościowych. Skontaktujemy się z Tobą i zaproponujemy Ci dopasowaną do Twojego stylu działania formę współpracy z moovewear!

W ramach współpracy zapewniamy nie tylko wsparcie mediów społecznościowych naszych ambasadorek (www.instagram.com/moove_wear/ oraz www.facebook.com/moovewearcom ). Jako ambasadorka nie tylko staniesz się częścią społeczności, która ceni te same cele co Ty, ale również będziesz miała dostęp do innych indywidualnych form wsparcia jak na przykład szkolenia, wyjazdy integracyjne i rozliczenia pomiędzy nami.

Nie czekaj, skontaktuj się z nami od razu i napisz do nas wiadomość na Instagramie! Nie zapomnij podać nam w nim linków do prowadzonych przez Ciebie profili w mediach społecznościowych!

Zależy nam na intensywnej współpracy i promocji naszych legginsów bezszwowych, spodenek sportowych, kombinezonów sportowych i staników sportowych. Jeśli masz doświadczenie w promocji podobnych produktów, pochwal się nim! 

Zobacz kto z nami współpracuje. Poznaj inne Ambasadorki marki Moove i dołącz do naszego zespołu MOOVETEAM! Zapoznaj się też z celami i misją Moove Sports Wear

*zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi przez nasz marketingowy Team osobami

PŁATNOŚCI OBSŁUGUJĄ:

DOSTAWY REALIZUJĄ: