POTRZEBUJESZ POMOCY?
info@moovewear.com

 

NASZE SOCIAL MEDIA:

Legginsy podkreślające pośladki

Legginsy podkreślające pośladki MOOVE to odzież sportowa, która nie tylko gwarantuje Ci pełna wygodę i komfort podczas treningu, ale także pozwoli perfekcyjnie prezentować się na sali sportowej. Atuty twojej sylwetki z pewnością zostaną doskonale podkreślone przez Nasze legginsy. Wykonaliśmy je bowiem ze specjalnie dobranej, elastycznej dzianiny doskonale podkreślającej twoje pośladki. Odpowiednio dobrana przędza, z której przygotowaliśmy modelujące legginsy, setki godzin testów na siłowni, testów na sali crossfit, czy górskich biegów sprawiły, że możemy zaproponować naprawdę doskonały i przetestowany produkt. Legginsy podkreślające pośladki oraz legginsy podnoszące pośladki, które możemy Ci zaproponować to najwyższej jakości produkty, które doceni każda miłośniczka wszelkiego rodzaju sportów.

Komfort i perfekcyjny wygląd? Czy spełnią je legginsy podkreślające pośladki?

Marzysz o stroju, który spełni nie tylko warunki wygodnej odzieży sportowej, ale także pozwoli Ci na zachowanie perfekcyjnego wyglądu podczas każdego treningu? Odpowiedzią na Twoje potrzeby są legginsy podkreślające pośladki. Nie tylko efektownie unoszą one pośladki. Podkreślają je także swoją konstrukcją. Dzięki odpowiednio zastosowanymi i praktycznymi przeszyciami oraz wykorzystaniu  dedykowanej dzianiny, z której są wykonane. Zaprojektowaliśmy też specjalną kategorie legginsy push up. Z pewnością ten rodzaj legginsów też spełni twoje oczekiwania. Pamiętaj, że w Moove możesz liczyć na Nasze doświadczenie i doradztwo w wyborze odpowiedniej kategorii legginsów podkreślających pośladki oraz innych legginsów sportowych.

Legginsy podnoszące pośladki – które to?

Jeśli zależy Ci na legginsach, które uniosą i podkreślą pośladki wybierz te z grubego, solidnego i elastycznego materiału. Zwróć uwagę na to, by nie tylko zapewniał on oddychalność, ale także odpowiednie odprowadzanie potu. Pamiętaj też, że zaprojektowane przez Nas legginsy podnoszące pośladki posiadają w swojej strukturze specjalne kanaliki do odprowadzania wilgoci, która powstaje podczas wysiłku fizycznego. Dodatkowo – to odpowiednia tkanina jest gwarancją tego, że getry damskie, które wybierzesz sprawdzą się jako legginsy podnoszące pośladki. Odpowiednio skonstruowane i zaprojektowane legginsy zapewnią doskonałe podtrzymanie, zbieranie i modelowanie sylwetki.

Legginsy modelujące pośladki – jak wybrać?

Legginsy modelujące pośladki posiadają odpowiednią konstrukcję, która uwydatnia nasze krągłości. Są to przede wszystkim specjalne wstawki pod pośladkami i inne wzmocnienia konstrukcyjne. Dlatego właśnie odpowiednio zaprojektowana i przemyślana konstrukcja, precyzyjne przeszycia i wzmocnienia to sekret tkwiący w tego rodzaju legginsach, które solidnie uwydatniają pośladki, a także wizualnie podnoszą je. W przypadku legginsów MOOVE są to także odpowiednio zaprojektowane sploty dzianiny oraz specjalnie skonstruowane cieniowania, które w wyraźny sposób uwidocznią tę część naszego ciała. Legginsy sportowe modelujące pośladki to odzież sportowa, która zapewnia wygodę i doskonałe dopasowanie do sylwetki. Można je nosić do niemal każdej stylizacji – na siłownię, na spacer, na spotkanie z przyjaciółmi czy na randkę. Legginsy modelujące pośladki sprawiają, że nasz „tyłek” wygląda obłędnie podczas każdej aktywności sportowej. Co najważniejsze są one tak skonstruowane i zaprojektowane, aby były  wystarczająco wygodne, by każda z Nas mogła je nosić cały dzień.

Postaw na efektowny look z MOOVE w getrach modelujących pośladki

Dlaczego warto ćwiczyć w getrach modelujących pośladki Moove? Tego rodzaju strój sportowy zapewnia maksimum komfortu podczas treningu. Chodzi tu nie tylko o swobodę ruchu. Ważna jest dla Nas gwarancja nie otarcia ciała czy odpowiedniego odprowadzania potu. Najważniejsza jest jednak wygoda ćwiczeń -opinając sylwetkę jak druga skóra. Czy getry modelujące pośladki są lepsze od tych klasycznych? To bardzo trudne pytanie:) Każda z Nas odpowie bowiem na nie inaczej. Tego rodzaju propozycja sprawia, że Twoja figura prezentuje się idealnie. Wykonane z elastycznego materiału, bardzo dobrze przylegają do ciała i optycznie wyszczuplają naszą sylwetkę. Są jak druga skóra. Ten rodzaj legginsów przede wszystkim unosi pośladki! Zbiera i wygładza oraz maskuje niedoskonałości figury. Przede wszystkim nadaje jednak odpowiedni kształt naszej sylwetce. Sprawdź także inne propozycje naszych legginsów damskich.

Jakość MOOVE w legginsach podkreślających pośladki

Naszą naczelną zasadą podczas tworzenia legginsów podkreślających pośladki był maksymalny komfort i doskonałe dopasowanie do sylwetki. W powyższych aspektach nie uznajemy bowiem żadnych kompromisów. Dlatego zastosowanie wysoko jakościowej dzianiny w produkcji, godziny testów, czy zatrudnienie doskonałych technologów spowodowały, że twoja sylwetka jeszcze nigdy nie wyglądała tak dobrze. Pamiętaj, że legginsy podkreślające pośladki są idealne dla tych, którzy chcą podkreślić swoje krągłości i stworzyć doskonałą sportową prezencję.

Sprawdź nasze legginsy podkreślające pośladki czarne – jest to Nasz flagowy model legginsów sportowych podnoszących pośladki. Te legginsy posiadają odpowiednio zaprojektowane  ściągnięcie techniczne dzianiny pomiędzy pośladkami. Dzięki temu nasze pośladki są doskonale wizualnie podkreślone i uniesione.

PŁATNOŚCI OBSŁUGUJĄ:

DOSTAWY REALIZUJĄ: