Twój koszyk

Zwrot lub wymiana produktów do 14 dni!

Bezpłatna dostawa zamówień już od 199 zł!

Bezpieczne i szyfrowane płatności!

Szorty damskie sportowe

Szorty damskie sportowe – oferta marki MOOVE

Szorty damskie sportowe MOOVE to krótkie spodenki, zwykle wykonane z elastycznych materiałów, które zapewniają swobodę ruchów i wygodę podczas ćwiczeń i aktywności fizycznej. Często są używane podczas biegania, fitnessu, jazdy na rowerze, a także podczas innych aktywności sportowych. Szorty damskie sportowe mogą mieć różne wzory i kolory, a ich długość może się różnić od bardzo krótkich po nieco dłuższe modele.

Szorty damskie sportowe przed kolano czy za kolano?

Długość szortów damskich sportowych może się różnić w zależności od preferencji noszącej je kobiety oraz uprawianej dyscypliny sportowej. Niektóre kobiety preferują krótsze modele spodenek, które kończą się powyżej kolan, natomiast inne wolą bardziej klasyczne modele, które sięgają za kolano.

Jeśli chodzi o funkcjonalność, to szorty sportowe przed kolano są bardziej odpowiednie dla kobiet uprawiających sporty, które wymagają większej swobody ruchów, takich jak np. bieganie, fitness czy gimnastyka. Z kolei szorty sportowe za kolano są optymalne dla kobiet, które preferują bardziej klasyczny i stonowany styl, a także dla tych, które uprawiają dyscypliny nie wymagające tak dużej swobody ruchów, np. joga, piłka siatkowa czy tenis.

Szorty damskie sportowe – jak wybrać rozmiar?

Aby wybrać odpowiedni rozmiar szortów damskich sportowych, należy zwrócić uwagę na kilka czynników. W celu dokładnego określenia swojego rozmiaru, warto wykonać pomiary swojego ciała i porównać je z tabela  rozmiarów oferowana przez markę MOOVE.

Aby to zrobić, należy wziąć miarę krawiecką i zmierzyć:

  • Obwód w talii – mierzony  w najwęższym miejscu talii, czyli około 2,5 cm powyżej pępka.
  • Obwód w biodrach – mierzony w najszerszym miejscu bioder.

Zawsze warto zwrócić także uwagę na informacje dotyczące luźności, elastyczności i fasonu danego modelu – niektóre szorty damskie sportowe mogą mieć bardziej dopasowany krój, a inne bardziej luźny i swobodny.

Jeśli masz wątpliwości co do rozmiaru – skontaktuj się z nami, chętnie pomożemy Ci wybrać odpowiedni rozmiar.

PŁATNOŚCI:
DOSTAWY: